O NÁS

Alexoo Slovakia

Spoločnosť Alexoo Slovakia, s.r.o. vznikla v roku 2013 s cieľom priniesť na Slovenský trh špičkové produkty a služby. Príliš malý trh je nezaujímavý pre veľkých svetových hráčov, a preto Slovensko doteraz obchádzali sofistikované riešenia, slúžiace pre efektívnejšie pracovanie s energetickou náročnosťou firiem, aj jednotlivcov.

Dali sme si za cieľ umožniť aj slovenským firmám prístup k patentovaným, osvedčeným a efektívnym zariadeniam, ktoré prinášajú okamžité, vyčísliteľné, efektívne a bezpečné spôsoby šetrenia energiami, v rôznom spektre spotreby. Kladieme dôraz na výber produktov s mimoriadne krátkou dobou návratnosti, ktorá sa pohybuje v horizonte dvoch až troch rokov, respektíve 9 mesiacov až 1,5 roka.

Spoločnosť Alexoo Slovakia je poskytovateľom energeticky efektívnych riešení. Sme dovozcom regulátorov osvetlenia LEC, regulátorov spotreby ComEC, regulátorov motorov SinuMEC, regulátorov pre domácnosti a podniky HomEC a taktiež dovozcom optimalizátorov ECO3 a ESM určených na úsporu energie a znižovanie nákladov klimatizácií, chladiacich systémov a systémov s tepelným čerpadlom.


Poskytujeme:

inštaláciu, záručný aj pozáručný servis zariadení LEC, ComEC, SinuMEC, HomEC, ECO3 a ESM
komplexné odborné poradenstvo v oblasti energetiky a úspor
komplexný energetický audit
energetický audit osvetlenia
projekčné služby
odborné prehliadky elektrických zariadení a elektroinštalácií
komplexná výmena svetelných zdrojov, svietidiel a elektroinštalácie
výroba elektrických rozvádzačov, trafostaníc a rozvodní


Každému zákazníkovi navrhneme riešenie šité na mieru. Naše riešenia sú ekonomické a ekologické.


Inštalácií

Počas Vašej návštevy sme ušetrili

8627+

po celom svete

651351899000

Kg CO2

651351899

kWh

6513518

EUR

Na prispôsobenie obsahu a analýzu návštevnosti používame súbory cookies. Rozhodnite sa, či ste ochotný prijímať súbory cookies z našich webových stránok.